• Müzayede
  • Yeni
Yaratıcı 5D DIY Tropikal Balık Tam Elmas Boyama Ev Dekorasyon Boyama El Sanatları Basit Modern Oturma Odası Kristal

Yaratıcı 5D DIY Tropikal Balık Tam Elmas Boyama Ev Dekorasyon Boyama El Sanatları Basit Modern Oturma Odası Kristal

 
₺ 19.98

İşlenmemiş
Depoda

? Tuval malzemesi : bitmiş boyut : 12 X16 inç " (küçük bir hata olabilir) düz tabanlı yuvarlak elmas elmas boyama dekoratif boyama asılı yüzey (komple elmas boyama kiti ve renkli baskılar dahil) çapraz dikişe kıyasla Basit ve güzel (bu ürün bir çerçeve içermez)
. ? Kendin yap elmaslar uygulamalı becerilerinizi güçlendirebilir ve ebeveynlere ve çocuklara daha yakın bir temas fırsatı, arkadaşlar ve iş arkadaşları için ilginç hediyeler verebilir
. ? Bu bir DIY elmas boyama.Ürün yarı mamul bir üründür.Elması tuval üzerine kendiniz yapıştırmanız gerekir.
. ? DIY elmas boyama eğlencesinin tadını çıkarın : DIY elmas boyama, her yaştan insan için uygun sanatsal bir aktivitedir stages.It stresi azaltmamıza, sabrımızı geliştirmemize, insanların kendi uygulamalı yeteneklerini ve renk eşleştirme yeteneklerini geliştirmemize ve tamamlandıktan sonra DIY el sanatlarınızın tadını çıkarmamıza yardımcı olabilir, çok gurur duyacaksınız.
. ? Seçilmiş yuvarlak elmaslar, pürüzsüz ve narin elmaslar, parlak renkler, solma yok, deformasyon yok, oksidasyon önleyici, bitmiş elmas boyama en az 20 yıl saklanabilir
. Elmas Figürü.Elmas Figürü.DIY elmas boyama stresi azaltabilir, başarı, yetenek ve azim duygusu yaşayabilir, böylece sabrı teşvik edebilir.Rahat hayatınıza daha fazla eğlence katın Ürün kalite güvencesi : Seçilen yuvarlak elmaslar, pürüzsüz ve narin elmaslar, parlak renkler, solma yok, deformasyon yok, anti-oksidasyon, bitmiş elmas boyama en az 20 yıl saklanabilir Özellikler : 1. Proje Türü : 5 D DIY Elmas Boyama 2. Malzeme : Süper Net Tuval + Elmas3. Boyut : 12 X16 inç ’ (küçük bir hata olabilir) 4. Uygulama : oturma odası, yatak odası, restoran, bar, vb.Nasıl kullanılır : 1. Filmin bir kısmını tuval üzerine yırtın, hepsini bir kerede yırtmamaya dikkat edin 2. Uygun reçine elmasını plakaya koyun ve daha fazla reçine elması yukarı bakacak şekilde sallayın 3. Kalemin ucuyla yapıştırıcıya tıklayın 4. Elmasın ucuna kalemin ucuyla dokunun 5. Elması kendin yap tuvalindeki ilgili numaraya yapıştırın 6. Yapıştırdıktan sonra, daha kompakt hale getirmek için elmas yüzeyine bastırmak için lütfen ellerinizi veya ağır nesnelerinizi kullanın Önlemler : 1. Tuvali katlamayın 2. Yapışmanın azaldığını fark ederseniz, lütfen çok fazla bitmemiş tuval alanını önceden açığa çıkarmayın 3. Bu bir DIY elmas boyama, bitmiş bir resim değil, kendiniz tamamlamanız gerekir 4. Elmaslar yenilebilir değildir, lütfen yutmamak için 5 yaşın altındaki çocukların oynamasına izin vermeyin Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin.Sorularınızı en kısa sürede cevaplayacağız!.


Diğer karakterislikler

Benzer cümleler