• Müzayede
  • Yeni
Aganear Atletik Koşu Çorapları, spor çorapları Erkekler Kadınlar için, Yastıklı Nefes Ayak Bileği Çorap Kemer Desteği

Aganear Atletik Koşu Çorapları, spor çorapları Erkekler Kadınlar için, Yastıklı Nefes Ayak Bileği Çorap Kemer Desteği

 
₺ 35.98

İşlenmemiş
Depoda

Akrilik, Polyester, Ağ.Makine Yıkama. [YÜKSEK performanslı düşük kesim ayak bileği çorapları] : Bu düşük kesim ayak bileği çorapları, nemi hızla emmeye ve ter atmaya yardımcı olan Polyester ve Akrilikten yapılmıştır.Örgü tasarımı ile ayağın kemeri ayaklarınızı bütün gün kuru tutabilir.Çoraplar, sıkı antrenmanlara ve çoklu aşınma ve yıkamaya dayanacak şekilde güçlendirilir ve yükseltilir. [Sürtünmeyi önleme spor çorapları] : Spor çoraplarımız dikişsiz ayak tasarımı için kullanır, ayak parmakları ve ayakkabılar arasındaki sürtünmeyi azaltır.Topuk tırnağı ekstra konfor ve koruma sağlar, ayak bileğinize oturur ve dolgunun Aşil tendonu boyunca kaymasını önler, ayak bileği ve topuktaki kabarcıkları önler. [TAM yastıklı koşu çorapları] : Alt kısımdaki kalın iplik, hareket ederken destekleyeceğiniz çoraplara sıkı bir uyum sağlar ve ayak yorgunluğunu gidermek için de büyük yardım sağlar.Koşu çorapları, yürürken, koşarken ve koşarken sizi korumak ve mükemmel bir uyum için stabiliteyi artırmak için kemerde uygun sıkıştırmaya sahiptir.Ayak kemeri yorgunluğunu iyileştirmek ve çorapları yerinde tutmak için kemer desteği. [ATLETİK, seyahat polyester elyaf malzemesi için uygun, spor çoraplarının yumuşaklığını ve elastikiyetini artırabilir, böylece atletik çoraplar deformasyon ve büzülme olmadan birçok kez yıkanabilir.Yüksek Elastikiyet - - - ayağın kemerini çorap gövdesine sıkıştırın, böylece çorap ayağa oturur ve egzersiz sırasında hareket etmez.Çoraptaki elastik bant, çorapları kaymadan uzak tutabilir.Nem Emici Tasarım - - - Ayak tabanlarındaki kalın pedler teri hızla emebilir ve ağ benzeri nefes alabilen tasarım, ayakları kuru ve nefes alabilir tutmak için çabuk kurumaya elverişlidir.Malzeme : 78 % Polyester +12.5 % Spandex + 9.5 % Kauçuk,.Paket : 1 kutu 6 çift spor ayak bileği çorap içerir.Boyutu : 6-9 ayakkabı boyutu/ 9-11 çorap boyutu; 9-12 ayakkabı boyutu / 10-13 çorap boyutu.Yıkama İpuçları : El yıkama ve hava kuru.Çoklu seçenekler : 3 renk (Gri, Siyah, Beyaz) ve 2 boyut ( 6-9, 9-12) kombinasyonu. 1.Sporcular veya ilgi alanları : koşu, yürüyüş, bisiklete binme, koşu, Tırmanma, kaykay, sokak dansı, yoga, golf, beyzbol vb. 2.İnsanlar uzun süre oturmayı gerektirir : iş adamları, doktorlar ve hemşireler, hamileler, öğretmenler ve öğrenciler vb. 3.İnsanlar uzun yürüyüşe ihtiyaç duyar : işçiler, satış elemanı, teslimat görevlisi, şefler, gezginler vb. 4. Kalabalık için uygun : Yetişkinler, erkekler ve kadınlar ile 12-17 yaş arası uzun ayaklı ergenler için uygundur.


Diğer karakterislikler

Material:
78% Polyester +12.5% Spandex + 9.5% Rubber;
Package:
1 box includes 6 pairs sport ankle socks
Size:
9-11socks size / 6-9 shoes size; 10-13socks size / 9-12 shoes size;
Occasion:
Running, Cycling, Hiking, Skating, Travel, Golf, Tennis, ect.
Feature:
Breathable-Dry and Fresh:
air mesh ventilation
Anti-blisters:
seamless Toe & heel tab
Non slip:
Arch support & Y type heel pocket
Full Cushioned Design:thick pad:
Multi-choice:
3 color & 2 size combinations
About our brand:
Our brand has its own independent factory and design, focusing on providing buyers with fashionable, high-quality and affordable sports socks, help customers can wear our sports socks anywhere. :
We will continue to optimize our products based on buyers' suggestions, and strive to provide our customers with quality products and shopping experience. :
Customer Service:
If you have any questions about our tab socks, you can send a message to us, we are happy to listen to customers' voices to improve our product.:
At the same time, we will give you a satisfactory reply, we will give you a full refund or send a new one. :

Benzer cümleler