• Müzayede
  • Yeni
Termal İletkenlik Pedi, Termal İletkenlik Matı, Grafik Kartı Ev Aletleri için 1,5 W/mk

Termal İletkenlik Pedi, Termal İletkenlik Matı, Grafik Kartı Ev Aletleri için 1,5 W/mk

 
₺ 1.33

İşlenmemiş
Depoda

Termal iletken silikon levha mükemmel ısı iletkenliğine sahiptir ve çoğu elektronik ürünün ısı yalıtım gereksinimlerini karşılar.Grafik kartı Kuzey-Güney köprüsü, ev aletleri, yüksek hızlı sabit disk, mikro ısı borusu radyatörü, yüksek güçlü güç kaynağı, LED endüstrisi için geçerlidir.Ped, aralığı doldurabilen ve ısı üreten bileşenin ısısını ısı emiciye etkili bir şekilde aktarabilen aralık boyunca ısı transferinin kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır.İyi ısı iletkenliği, yalıtım, viskozite, elastikiyet, düşük ısı direnci, doldurma.Ped viskoziteye, basit ve kullanışlı uygulamaya, sabit ısı iletimine, yalıtıma ve yumuşaklığa ve esnekliğe sahiptir.Termal iletken silikon levha mükemmel ısı iletkenliğine sahiptir ve çoğu elektronik ürünün ısı yalıtım gereksinimlerini karşılar.Grafik kartı Kuzey-Güney köprüsü, ev aletleri, yüksek hızlı sabit disk, mikro ısı borusu radyatörü, yüksek güçlü güç kaynağı, LED endüstrisi için geçerlidir.Ped, aralığı doldurabilen ve ısı üreten bileşenin ısısını ısı emiciye etkili bir şekilde aktarabilen aralık boyunca ısı transferinin kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır.İyi ısı iletkenliği, yalıtım, viskozite, elastikiyet, düşük ısı direnci, doldurma.Ped viskoziteye, basit ve kullanışlı uygulamaya, sabit ısı iletimine, yalıtıma ve yumuşaklığa ve esnekliğe sahiptir.Özellik : 1. İyi ısı iletkenliği, yalıtım, viskozite, elastikiyet, düşük ısı direnci, doldurma. 2. Grafik kartı Kuzey-Güney köprüsü, ev aletleri, yüksek hızlı sabit disk, mikro ısı borusu radyatörü, yüksek güçlü güç kaynağı, LED endüstrisi için geçerlidir. 3. Termal iletken silikon levha mükemmel ısı iletkenliğine sahiptir ve çoğu elektronik ürünün ısı yalıtım gereksinimlerini karşılar. 4. Ped, aralığı doldurabilen ve ısı üreten bileşenin ısısını ısı emiciye etkili bir şekilde aktarabilen aralık boyunca ısı transferinin kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır. 5. Ped viskoziteye, basit ve kullanışlı uygulamaya, sabit ısı iletimine, yalıtıma ve yumuşaklığa ve esnekliğe sahiptir.Şartname : Öğe türü : termal iletken pedboyut : 100x100x0. 5mm/3. 94x3. 94 x 0.02 in Renk : Blue Tkalınlık toleransı : 0.2+-0.01 Sürekli kullanım sıcaklığı : -50~200℃İletkenlik katsayısı : 1.5 W / m-kmass direnci : 10^12kırılma gerilimi : 4.5 kvsertlik : 30±5 Kıyı Orantısı : 2.05 çekme dayanımı : 15 kg/cm㎡Uzatma : %48 Alev Geciktirici Sınıf : 90 V-0-1kullanıcılar Kılavuzu : 1.Yüzeyi temizleyin, toz ve yağı gidermek için nesnenin yüzeyi ile yapıştırılacak veya temizlenecektir.2.Gözyaşı koruyucu filmsol el, ürünün yan tarafındaki koruyucu filmi sağ elle alır ve aynı anda her iki taraftaki koruyucu filmi yırtmaz, ürünün viskozitesine ve termal iletkenliğine zarar vermemek için silikon levha ile doğrudan temas sayısını ve alanını azaltır.3.Sabit ısı emicikoruyucu filmi diğer taraftan çıkarın, kurulumdan sonra ısı emiciye belirli bir basınç uygulayın ve ardından vidalarla sabitleyin.Paket listesi : 5 x termal iletkenlik pedi.


Diğer karakterislikler

Item Type:
Thermal Conductive Pad
Size:
100 x 100 x 0.5mm / 3.94 x 3.94 x 0.02in
Color:
Blue
Thickness Tolerance:
0.2+-0.01
Continuous Using Temperature:
-50~200℃
Conductivity Coefficient:
1.5W/m-k
mass resistivity:
10^12
Breakdown voltage:
4.5KV
Hardness:
30±5 Shore A
proportion:
2.05
tensile strength:
15 kg/cm㎡
Extension:
48%
Flame Retardant Grade:
90V-0-1
Users Manual:
1.Clean the surface, it will be glued or cleaned by the surface of the object to remove dust and oil.:
2.Tear protective film:
The left hand picks up the protective film on the side of the product with the right hand, and can not tear the protective film on both sides at the same time, reducing the number and area of direct contact with the silicone sheet to avoid damage to the viscosity and thermal conductivity of the product.:
3.Fixed heat sink:
Remove the protective film from the other side, apply a certain pressure to the heat sink after installation, and then fix it with screws.:
Package List:
5 x Thermal Conductivity Pad :

Benzer cümleler